Munkatársak

Név Beosztás Email
Wertán Zsolt Zoltán ügyvezető igazgató wertan.zsolt@enviroduna.hu
dr. Bartos Levente jogi előadó bartos.levente@enviroduna.hu
Bálint András műszaki ellenőr balint.andras@enviroduna.hu
Bedécs László kontroller, önkormányzati kapcsolattartó bedecs.laszlo@enviroduna.hu
Bittó Zoltán projekt kontroll vezető bitto.zoltan@enviroduna.hu
Csapodi Kristóf műszaki menedzser csapodi.kristof@enviroduna.hu
Csuka Ákos főmérnök csuka.akos@enviroduna.hu
Dicső Amarilla pr koordinátor dicso.amarilla@enviroduna.hu
Ecsedi Noémi projekt asszisztens ecsedi.noemi@enviroduna.hu
Farkas Edina titkárnő farkas.edina@enviroduna.hu
File Marianna projekt kontroll menedzser file.marianna@enviroduna.hu
Gál Tibor műszaki menedzser gal.tibor@enviroduna.hu
Gyurcsák Zoltán műszaki ellenőr gyurcsak.zoltan@enviroduna.hu
Gyurcsó Orsolya mérnök gyurcso.orsolya@enviroduna.hu
Hollik Márton mérnök hollik.marton@enviroduna.hu
Jávor László műszaki menedzser javor.laszlo@enviroduna.hu
Kernács Polett HR és pénzügyi referens kernacs.polett@enviroduna.hu
Kozma Marietta műszaki ügyintéző kozma.marietta@enviroduna.hu
Lengyel-Fremda Gabriella projekt kontroller fremda.gabriella@enviroduna.hu
dr. Máté János projektmenedzser mate.janos@enviroduna.hu
dr. Máté-Palotai Zsuzsanna jogtanácsos mate-palotai.zsuzsanna@enviroduna.hu
Nagy Zsolt projektmenedzser nagy.zsolt@enviroduna.hu
Narancsik Zsolt műszaki ellenőr, főmérnök-helyettes narancsik.zsolt@enviroduna.hu
Orosz Pál projekt mérnök orosz.pal@enviroduna.hu
Román Dávid Tamás műszaki menedzser roman.david@enviroduna.hu
Sölch Klára pr koordinátor solch.klara@enviroduna.hu
Szerezla Zsolt projekt mérnök szerezla.zsolt@enviroduna.hu
dr. Tasnádi Nóra jogtanácsos tasnadi.nora@enviroduna.hu
Tatár Péter felelős támogató mérnök tatar.peter@enviroduna.hu
Tóbiás Sándor Zoltán műszaki menedzser tobias.sandor@enviroduna.hu
Varga Cecília projektmenedzser varga.cecilia@enviroduna.hu
Varga Máté műszaki ellenőr varga.mate@enviroduna.hu
Vass Ádám projekt kontroller vass.adam@enviroduna.hu
Vass Rita műszaki ügyintéző vass.rita@enviroduna.hu
dr. Volf József jogi és közbeszerzési csoportvezető volf.jozsef@enviroduna.hu
Vízvári Annamária környezetvédelmi menedzser vizvari.annamaria@enviroduna.hu
Woynárovich Elek közbeszerzési menedzser woynarovich.elek@enviroduna.hu